Запрошуємо до бібліотеки!

2018-12-22

/Files/images/IMG_1206.jpg

/Files/images/IMG_1212.jpg Книга – одне з найбільших чудес, створених людиною. З тих пір, як люди навчилися писати, свою всю мудрість вони довірили книгам. Книги відкривають нам світ, допомагають уявити минуле, заглянути в майбутнє.

Тому сьогодні з великою радістю хочемо поділитись книжковими новинками нашої бібліотеки, які були придбані за сприянням начальника відділу культури Орел Світлани Іванівни. Вони будуть цікаві та корисні, як підліткам, так і дорослим читачам. Зокрема бібліотека збагатилась новинками світових бестселерів художньої літератури, путівниками та книгами на будь-яку тематику, цікавими монографіями з історії України, розвиваючими книгами, енциклопедіями, підбіркою освітніх книг та порадниками для батьків, а також з’явилося багато різних цікавинок.

Ми стежимо за виданнями світових бестселерів, і радіємо, коли вони з’являються у нашій бібліотеці. Особливо цікавими є романи Ірен Роздобудько. І кожен з них – це справжня радість для читачів. Її книги можна читати десятки разів, і кожного разу поринати у світ інтриг і палкого кохання. І таких творів популярних письменників багато.

Всі книги розміщені у вільному доступі для читачів, тому ласкаво просимо завітати до Драбівської районної бібліотеки та обрати книгу, яка вас обов’язково зацікавить.